Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima Yorumları

Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Puan: 5/5, Yorum Sayısı: 69Yorum Yaz
5 * (47)
4 * (10)
3 * (8)
2 * (0)
1 * (4)

Airfel LTXN35U A++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima Yorumları

Yorumlar Listeleniyor. Sıralama Ölçütü:
4 / 5

-

30 m2 salonum için aldım. Ürün ertesi gün elime ulaştı. Kargo bina girişinde bırakıyor yukarı çıkarmıyor. İç ve dış ünite sessiz sayılabilir. Buzdolabı çalışma sesi kadar bir ses yapıyor sadece. Servis yoğunluk sebebiyle 1 gün sonra gelip kurdu. Elektrik bağlantısını servis yapmıyor 100 tl elektrikçiye verdim. Ürünü 23 derecede 10 dakikadır çalıştırıyorum içerisi serinledi ama öyle yorumlardaki gibi buz gibi olmadı. Evde mitsubishi klima da var ancak onların yenileri çok pahalı olduğu için bunu tercih ettim. Kısacası fiyat performans için alınabilecek bir ürün diye düşünüyorum.


4 / 5

Dört Yıldız

Kurulumu daıkın servis yapıyor , çok temiz çalışıyorlar . İzmirde 28 m2 alanda kullanıyorum odanın cephesinin yarısı ısıcam ve soğutmada problem yaşamadım (içerisi buz gibi olsun istiyorsanız o başka ).Kargo ve paketleme gayet başarılıydı.Teşekkürler .


5 / 5

Beş Yıldız

Tereddütsüz alabilirsiniz çok iyi makine


5 / 5

Doğru Seçim

Cumartesi verdiğim sipariş pazartesi günü kargoya verildi ve salı günü sorunsuz bir şekilde elimize ulaştı. İnce hesap mağazasına ve yurt içi kargoya teşekkürler. Klimaya gelecek olursak 2 hafta sonra montaj için boşluk oluştu ve nihayet ürünü kullanmaya başlayabildik. Montaj ekibi işinin bilincindeydi gayet temiz bir işçilik yaptı. Yaklaşık 26-28 m2 salonun giriş kapısının tam karşısına yerleştirdik ve bu sayede hem salona hem de kapıdan dışarıya soğuk hava geçişini sağladık. İç ünite 3.kademe fanda ve turbo aktifken bile çok sesli değil. Hele tv falan çalışıyor veya ortamda ses varsa hiç duyulmuyo bile. Dış ünite de aynı şekilde sanki bir fan kadar sessiz. Ne içeride ne dışarıda ses ile ilgili herhangi bir rahatsızlık söz konusu bile olamaz. Yorumlarda okuduğum çok sesli mesajlarını yazanların kulak hassiyeti çok aşırı hassas sanırım yada ben sağırım. Şahsen ben doğru bir tercih yaptığımı düşünerek asla pişman olmadan kullanacağım hissiyatına kapıldım daha ilk günden. Saygılarımla.