Siemens HB301E4T A Enerji Sınıfı 67 Lt 5 Programlı Multifonksiyon Ankastre Fırın Yorumları

Siemens HB301E4T A Enerji Sınıfı 67 Lt 5 Programlı Multifonksiyon Ankastre Fırın

Puan: 5/5, Yorum Sayısı: 20Yorum Yaz
5 * (14)
4 * (3)
3 * (2)
2 * (0)
1 * (1)

Siemens HB301E4T A Enerji Sınıfı 67 Lt 5 Programlı Multifonksiyon Ankastre Fırın Yorumları

Yorumlar Listeleniyor. Sıralama Ölçütü:
1 / 5

Tavsiye etmem

Tavsiye etmiyorum..


5 / 5

Beş Yıldız

Biz fırını çok kullanan bir aileyiz. Eski fırını 13 yıl kullandık .40 lt lik mini fırınların en büyüğü idi markasıda duyulmamış bir fırındı ama yinede eşim börek , kek ,Diyarbakır çöreği paklava tavuk v.s…. hepsini gayet güzel yapıyordu ama artık eskimişti ve bu fırını almaya karar verdik zaman ayarı yok ama zaman ayarını hiç aramadık. eski fırına göre daha iyi pişiriyor çok daha modern bir fırın . eski fırırın lambası bile yoktu .keki yada yemeği yapmayı bilirsen bu fırınla harikalar yaratırsın ama yapmayı bilmesse en kıral fırında bile fiyasko yaşarsın.


5 / 5

Güzel Tasiye Ederim

güzel pişiriyor pohacalarda güzel daha balık ve tavuk denemedim börek pohaçayı kurutmadan altı üstü güzel pişiriyor hep böyle güzel pişirsin insallah garantisini uzatım 3 yıldı artı iki yıldaha uzaktım.güzel bir fırın şık estetik mutfağa şıklık kattı.


5 / 5

Tavsiye Ederim

Kargo üçüncü kattaki dairemize kadar getirdi. Ambalajı gayet iyi. Servis ürünü montaj yapıp gittikten sonra çekmecelerin açılmadığını tespit ettik. Tavsiyem servis gitmeden kapaklar ve çekmeceler açılıyor mu kontrol edin. Zamanlayıcı kullanmıyorsanız bu ürünü tavsiye ederim. Gayet iyi pişiriyor.