Xiaomi Mi Band 1S with Heart Rate Sensor Yorumları

Xiaomi Mi Band 1S with Heart Rate Sensor

Puan: 5/5, Yorum Sayısı: 72Yorum Yaz
5 * (44)
4 * (18)
3 * (7)
2 * (1)
1 * (2)

Xiaomi Mi Band 1S with Heart Rate Sensor Yorumları

Yorumlar Listeleniyor. Sıralama Ölçütü:
5 / 5

Beş Yıldız

ben bedava denilebilecek bir fiyata eşime aldım. işini fazlasıyla yapıyor. kişise performans takibi için olmazsa olmaz ürünlerden. (ekrana gereksinim duyulursa mi band 2) (keşke alet suya dayanıklı olsaymış.


5 / 5

Sadece Bilgisayardan Şarj Oluyor

Ürünle ilgili fazla bir şey söylemeye gerek yok kendi sınıfının en iyisi bence. Alan kişilere şunu söylemek isterim ürünü sadece bilgisayar üzerinden şarj edebiliyorsunuz. Benim gibi ilk aldığınızda hızlı olsun diye telefonun adaptöründen şarj etmeye çalışırsanız olmuyor. Bilgisayara usb den bağladınız da led ışıkları yanıyor. 3 led yandığı zaman tamamen dolmuş oluyor.


5 / 5

Muhteşem Hız! Muhteşem Cihaz!

21/11/2017 'de saat 07:00 civarında sipariş ettim .. Aynı gün saat 16:00'da elime ulaştı.. Bu ürünü zaten kullanıyordum düşürdüğüm için satın aldım.. Son derece başarılı ve kaliteli bir ürün.. Xioaminin tüm ürünleri gibi ...


4 / 5

Dört Yıldız

Ürünü iPhone ile kullanıyorum, Mi Fit uygulaması ile, takiplerin hepsi yapılabiliyor ancak uygulama uyarısı konusunda sadece telefon ve SMS var. Uyku takibi çok doğru ve güzel çalışıyor. Kolunuza takın ve unutun gerçekten güzel çalışıyor, hedef koyma güzel, adım sayar +-100 denebilir. Apple Sağlık ve e-Nabiz ile senkronize çalışabiliyor.