Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Siyah Yorumları

Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Siyah

Puan: 5/5, Yorum Sayısı: 308Yorum Yaz
5 * (184)
4 * (87)
3 * (31)
2 * (2)
1 * (4)

Xiaomi Mi Band 2 Akıllı Bileklik Siyah Yorumları

Yorumlar Listeleniyor. Sıralama Ölçütü:
5 / 5

5 Yıldızl

gayet güzel eksiksiz elime ulaştı 1 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntı görmedim orjinal kutusunda geldi çiziksiz sağlam bir şekilde geldi teşekkürler


1 / 5

Uzak Durun

Ürün bir süre sonra planlı eskitmenin kurbanı oluyor. Ne hikmetse garanti süresi biter bitmez ekran okunmayacak kadar sönükleşiyor. Yani çöp oluyor.


5 / 5

Hızlı Kargo, Kullanışlı Ürün

Merhabalar, bileklik şık ve kullanışlı şarj olayı bence çok iyi, hesaplarıma göre tam şarj ile 20 25 gün kullanılabilir. Bileklik ön panelinde küçük simgeler ve rakamlar ile bilgilenebiliyoruz. Mobil uygulaması ile birlikte uyumlu stabil çalışıyor. Mobil uygulama ile istediğiniz seçenekleri bilekliginizde görebiliyorsunuz. Saat, adimsayar, yürüme mesafesi, yakılan kalori miktari, nabız durumu, pil seviyesi gibi.. En kullanışlı bir diğer özelliği gelen aramalar da titreşim, uygulama bildirimleri titreşim ve ekranda uygulama simgesi pratik kullanım sağlıyor. Alarm titreşimi gayet yeterli sabahları işe yarıyor. Gündelik yaşamda kullanışlı bir yeri olabileceğini düşünüyorum. Kargo ve teslimat için ya teşekkürler.


5 / 5

Harika Hizli Kargo

almak isteyenler dusunmeden alsin sarj zamani 30 gunu buluyor basarili bildirimler hizli kargo tesekkurler